Usługi e-commerce

wybrane usługi

01

Wdrożenia eCommerce

Sprzedaż internetowa to sprzedaż przyszłości. Dominacja rynku e-commerce nad tradycyjnym handlem z roku na rok pogłębia się, dlatego jeśli jesteś przedsiębiorcą, powinieneś jak najszybciej wprowadzić swoją markę do Internetu. Cyfrowy kanał sprzedaży to w dzisiejszym świecie ​konieczność​ - jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na swój e-sklep, pomożemy Ci go otworzyć.

czytaj więcej
02

Audyt Baselinker.com

W ramach audytu sprawdzamy poziom wykorzystania Baselinkera. Po audycie otrzymasz Raport co należy poprawić albo zrobić w Baselinkerze aby wykorzystać 100% jego potencjału. W ramach Raportu otrzymasz informacje z jakich narzędzie oprócz Baselinker firma powinna korzystać w swoim e-commerce.

czytaj więcej
03

Multichannel eCommerce

Oczywistym jest fakt, że właściciele sklepów prowadzący wiele kanałów sprzedażowych szybciej dotrą do konsumenta, niż osoby korzystające tylko z jednej ścieżki informacyjnej. Symultaniczne wykorzystywanie zarówno kanałów on-line, jak i off-line, z roku na rok generuje wzrosty sprzedaży i poprawia zasięgi widoczności w Internecie.

czytaj więcej
04

Kompleksowa obsługa w eCommerce

Kompleksowa obsługa w e-commerce Dbamy o wygodę naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę e-commerce.

czytaj więcej
05

Wdrożenia Baselinker.com

Chcesz żeby wdrożeniem lub opieką Baselinkera zajęli się doświadczeni specjaliści. Oferujemy wsparcie w zakresie wdrożenia oraz późniejszego kompleksowego wsparcia systemu Baselinker, a jeżeli będziesz potrzebował indywidualnych rozwiązań, posiadamy zespół programistów którzy zrealizują najbardziej wymagające rozwiązania.

czytaj więcej
06

Indywidualne Szkolenia

Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz 100% potencjału Baselinker, lub chcesz podnieść swoją wiedzę o tej aplikacji? Prowadzimy indywidualne szkolenia z Baselinkera i doradztwo w ramach wdrażanych rozwiązań e-commerce. Posiadamy bogate doświadczenie w ramach e-commerce Allegro, eBay.

czytaj więcej
07

Wdrożenie systemów ERP

System ERP to rodzaj oprogramowania, które służy do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Inaczej, jest to system modułów obejmujących poszczególne obszary firmy – produkcja, handel, logistyka, magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, marketing itd.) opartych na jednej wspólnej bazie danych. Taka budowa sprawia, że system ERP sprawdza się w integracji wszystkich obszarów funkcjonowania firmy. Czy system ERP musi posiadać wszystkie wymienione moduły, jak wybrać system ERP?

czytaj więcej
09

Konsultacje

Dla naszych klientów oferujemy doradztwo i konsultacje w ramach e-commerce. Zależy nam na tym aby nasi klienci rozwijali się razem z nami.

czytaj więcej