Contelizer

Contelizer

Początki firmy Contelizer to wielogodzinne rozmowy Mateusza Bieniasa i Mirosława Smużniaka. Wymiana pomysłów i doświadczeń doprowadziły do powstania koncepcji aplikacji Contelizer. Pomysł przeszedł pozytywną weryfikację LPNT w ramach platformy start up „Connect” i został zakwalifikowany do procesu inkubacji, w związku z czym we wrześniu 2016 formalnie powstała spółka Contelizer.

Dzięki inkubacji w platformie członkowie zespołu zdobyli nowe doświadczenie i umiejętności. Powstały zręby aplikacji Contelizer oraz aplikacja EASYITEM. We wrześniu 2017 otrzymaliśmy dofinansowanie z PARP na realizacje projektu Contelizer.

Contelizer oprócz własnych pomysłów zaczął wspierać firmy w tworzeniu, rozwijaniu i optymalizacji oprogramowania. Obecnie pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branż. Wdrażamy rozwiązania eCommerce, integrujemy systemy, projektujemy i realizujemy dedykowane oprogramowanie.

Mimo tego że Contelizer istnieje od 2016 to ludzie tworzący zespół Contelizer posiadają wieloletnim doświadczenie w projektowaniu, badaniu i ulepszaniu świata eCommerce. Founderzy Contelizer uczestniczyli w wiele projektach eBiznes’owych. To doświadczenie nauczyło nas żeby szukać źródła problemu i go rozwiązywać.

Nasze autorskie rozwiązania IT podnoszą efektywność pracy. Uważamy, że automatyzacja i optymalizacja codziennych monotonnych i powtarzalnych czynności (procesów) wykonywanych przez pracowników, wpływa pozytywnie nie tylko na wynik finansowy ale na całe przedsiębiorstwo. Z jednej strony firma uwalnia (oszczędza) zasoby w postaci czasu z drugiej strony uwalania potencjał kreatywny i twórczy swoich pracowników. Oprogramowanie które tworzymy jest zorientowane na zadania, które ma być wykonywane przez automaty bądź przy udziale automatów (botów) przez ludzi. W swojej ofercie posiadamy gotowe systemy w oparciu o nie tworzymy dedykowane oprogramowanie. Obecnie śmiało możemy nazwać się pełnoprawnych SOFTWARE HOUSE’M