easyitem

EasyItem

EasyItem

Mówiąc najprościej, EASYITEM to aplikacja webowa, dzięki której sprzedawcy w bardzo prosty, a zarazem skuteczny sposób mogą zapanować nad danymi wszystkich produktów w asortymencie.

Funkcja ta jest niczym innym jak PIM z ang. „Product Information Management” (PIM) czyli system lub proces zarządzania informacjami związanymi z produktami w organizacji. Jest to kluczowe narzędzie dla przedsiębiorstw handlowych, szczególnie tych, które działają w e-commerce, ponieważ pozwala na centralne zarządzanie, zbieranie, wzbogacanie, kategoryzację, a także dystrybucję informacji o produkcie.

Różnego rodzaju informacje, takie jak nazwa produktu, zdjęcia, pliki i inne media, cena, opcje dostawy, stany magazynowe, opis, a także specyfikacja techniczna czy dane na temat koloru lub wymiarów, gromadzone są w jednym miejscu. Co więcej, dzięki EASYITEM w łatwy sposób sprawdzisz czy wystawiany przez ciebie produkt jest już zaindeksowany w naszej bazie SKU, i tym samym będzie miał już wypełnione kategorie i parametry.

Zobacz więcej na stronie produktu