Software House

05

User Experience

Liczy się nie tylko produkt, ale i sposób jego podania – w dzisiejszym świecie jesteśmy zarzucani informacjami, dlatego przyswajamy je wybiórczo. Jak zwrócić uwagę użytkownika? Jak zachęcić go do pozostania na stronie i sprawdzenia naszej oferty? Czym jesteśmy w stanie wpłynąć na jego decyzje, zachęcić go do zakupu? User Experience (UX) to badanie doświadczeń użytkownika, dokładna analiza oraz wyciąganie wniosków, na podstawie których budowane są m.in. strony internetowe czy aplikacje mobilne.

 

Do najważniejszych elementów należą:
badanie w jaki sposób odbierane są przez użytkownika dostarczane mu treści,
próba zrozumienia potrzeb użytkownika,
wartość i przejrzystość przekazywanych treści,
łatwość obsługi dostarczanego produktu, badanie intuicyjności,
sprawdzenie jakości interakcji użytkownika z oferowanymi my usługami.

 

Zachęć klienta!

Nawet najlepsza reklama czy świetne jakościowo produkty nie skuszą klienta, jeśli zostaną zaprezentowane w nieczytelny sposób. Na szczęście dzięki licznym badaniom, testom i doświadczeniu we wdrażaniu e-commerce, znamy dobre praktyki projektowania systemów przyjaznych użytkownikowi. Wiemy, w jaki sposób skutecznie podnieść sprzedaż przez zwiększenie użyteczności aplikacji, a także badamy ścieżki zakupowe w sklepach internetowych – to właśnie zrozumienie preferencji i zachowań klientów pozwoli Ci wpłynąć na ich decyzje podczas zakupów.

 

Nadążaj za trendami

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem nowych, przyjaznych użytkownikom aplikacji, ale również modernizacją już istniejących. Trendy na rynku e-commerce oraz preferencje użytkowników zmieniają się bardzo szybko, dlatego konieczne jest dostosowanie się do tempa i nieustanne udoskonalanie produktów, które są wizytówką Twojego sklepu. Nikt nie lubi czuć się zagubiony, a niestety tak w dużej mierze wciąż wyglądają niektóre treści prezentowane w Internecie. Nasze projekty są przejrzyste, estetyczne i przyjemne w obsłudze – zadbaj o swoich klientów. Spraw, by użytkownik dobrze czuł się w Twoim e-sklepie, a na pewno chętnie do niego wróci!