Usługi e-commerce

03

Multichannel eCommerce

Oczywistym jest fakt, że właściciele sklepów prowadzący wiele kanałów sprzedażowych szybciej dotrą do konsumenta, niż osoby korzystające tylko z jednej ścieżki informacyjnej. Symultaniczne wykorzystywanie zarówno kanałów on-line, jak i off-line, z roku na rok generuje wzrosty sprzedaży i poprawia zasięgi widoczności w Internecie.

 

Technologia dla biznesu

Cyfryzacja i coraz szybciej rozwijające się technologie to nie tylko ułatwienie, ale i obowiązek podążania za trendami. Aplikacje mobilne, reklamy online, kody QR, panele dotykowe, newslettery, sklepy na Facebooku czy kioski internetowe – drzemią w nich ogromne możliwości dotarcia do konsumenta. Wielokanałowość daje użytkownikom możliwość wyboru ulubionego kanału zakupowego. ​Allegro, eBay, Amazon, Aliexpress czy Twój własny sklep internetowy? To Ty decydujesz!

 

Integracja wielu kanałów sprzedażowych i automatyzacja procesów to przede wszystkim zwiększenie zasięgu i łatwiejszy kontakt z klientem, ale także łatwiejsze zarządzanie sprzedażą i organizacją sklepu. Świat branży e-commerce rozwija się bardzo szybko i dominuje na rynku sprzedaży – nie warto zostawać w tyle!

 

Jednym z największych wyzwań podczas przenoszenia swojej działalności do Internetu jest dbanie o integrację sprzedaży na każdej płaszczyźnie – wdrożenia dokonywane przez naszą firmę to gwarancja automatycznej aktualizacji cen i dostępności asortymentu, a co za tym idzie – spójności świadczonych usług.

 

Dostosuj reklamę do klienta!

Sprzedaż wielokanałowa prowadzi nie tylko do zwiększenia zysków – służy również do zbierania informacji o ścieżkach zakupowych klienta i jego preferencjach. Tak przetworzone dane pozwalają poznać i zrozumieć preferencje użytkownika, a co za tym idzie, lepiej dopasować widoczne treści i reklamy. Inteligentny system podpowiedzi przekłada się na wzrost sprzedaży i większe zainteresowanie użytkownika.

 

Na podstawie celów Twojej firmy i Twojej wizji sprzedaży dobierzemy odpowiednie narzędzia, które będą wsparciem dla handlu internetowego. Dzięki doświadczeniu we wdrażaniu i integracji różnych kanałów sprzedaży, stworzymy dla Ciebie niezawodny system łączący wiele ścieżek docierania do klientów.