Usługi e-commerce

04

Kompleksowa obsługa w eCommerce

 

 

 

 

Kompleksowa obsługa w e-commerce Dbamy o wygodę naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę e-commerce. Wiemy, jak ważne i trudne jest stawianie pierwszych kroków na nowym gruncie, dlatego naszym klientom gwarantujemy wsparcie od etapu uruchomienia pierwszych kanałów sprzedaży, przez stworzenie dedykowanych rozwiązań zarządzania ofertą, aż po doradztwo i wsparcie w utrzymaniu systemów.

 

Integracja systemów

Powierzenie wszystkich działań związanych z rozszerzeniem swojej działalności o sprzedaż internetową jednemu dostawcy, jest gwarancją spójności i niezawodności wykorzystywanych narzędzi.

 

Do najważniejszych obszarów świadczonych przez nas usług należy:

– wdrożenie kanałów sprzedaży e-commerce takich jak: Allegro, eBay, Amazon czy własny sklep internetowy,

– tworzenie dedykowanych rozwiązań zarządzania ofertą (w tym ofertami składającymi się z asortymentu powyżej 10 000 SKU),

– integracja systemów zewnętrznych przedsiębiorstwa,

– zarządzanie obsługą transakcji internetowych,

– automatyzacja procesów.

 

Wygoda użytkowania

Odpowiedni dobór narzędzi i ich współdziałanie korzystnie przekładają się zarówno na wyniki sprzedaży, jak i ułatwienie pracy związanej z zarządzaniem biznesem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując potrzeby i postawione cele. Dzięki temu możemy skutecznie dobrać odpowiednie rozwiązania, które pomogą rozkręcić Twoją działalność.

 

Obniżenie kosztów

Kompleksowe wdrożenie sklepu oferowane przez naszą firmę pozwoli na obniżenie kosztów. Ujednolicenie systemu sprzedażowego oraz optymalizacja wszystkich kanałów to także sprawniejsza i szybsza obsługa klienta, co nie tylko zmniejsza wydatki, ale również wpływa pozytywnie na zadowolenie naszych kontrahentów. Wszyscy wiemy, że zadowolony klient pozwoli zwiększyć obroty przedsiębiorstwa – nie tylko sam będzie wracał do Twojej oferty, ale poleci również Twoje usługi swoim znajomym. Odpowiednio zaprojektowany sklep i systemy wsparcia sprzedaży pomogą w utrzymywaniu pozytywnych relacji z klientami, a to w branży handlu internetowego jest ogromnym krokiem, który prowadzi do sukcesu. Sprawdź naszą ofertę i zastanów się, jak chciałbyś prowadzić swoją działalność w Internecie – resztą zajmiemy się my!