Software House

02

Audyty i Monitoring w eCommerce

Utrzymanie sklepu internetowego w dobrej kondycji to podstawa działania na rynku e-commerce. Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest dbanie o bezpieczeństwo swojego biznesu oraz o jego klientów – świadomość zagrożeń w Internecie oraz odpowiednia ochrona mogą uchronić nas przed cyberprzestępczością. Pozwolą na to audyty sklepów internetowych dostępne w naszej ofercie:

 

Sprawdzenie certyfikatu SSL pozwoli zadbać o bezpieczny dostęp do strony internetowej oraz ochronę danych osób, które łączą się ze sklepem.
Sprawdzenie przekazywania danych pomiędzy wszystkimi podstronami w twoim sklepie pozwoli zadbać o bezpieczeństwo oraz zoptymalizować komunikację.
Ocena szyfrowania danych w Twojej bazie zapewni ochronę informacji zarówno o produktach, jak i klientach.
Ocena przechowywania danych w plikach Cookies, localStorage czy sesji użytkownika umożliwi utrzymanie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

 

Bezpieczeństwo podstawą zaufania

Ochrona danych użytkowników jest obecnie bardzo ważnym elementem działania na rynku e-commerce. To właśnie poczucie bezpieczeństwa buduje zaufanie na najwyższym poziomie pomiędzy Tobą, a Twoimi klientami. Dodatkowo jesteśmy w stanie sprawdzić uprawnienia wszystkich użytkowników Twojego sklepu oraz przeprowadzić testy penetracyjne. Pozwoli to nie tylko na zweryfikowanie, czy używany system jest odpowiednio zabezpieczony, ale również sprawdzenie, czy pracownicy sklepu chronią poufne informacje w odpowiedni sposób.

 

Trzymaj rękę na pulsie!

Prowadzenie biznesu w Internecie otwiera wiele możliwości i dostarcza inteligentnych narzędzi, dzięki którym zawsze będziesz na bieżąco. Rozeznanie w rynku, znajomość trendów i liderów w branży to obowiązek każdego dobrego przedsiębiorcy, dlatego naszym klientom oferujemy zbieranie danych o zachowaniu konkurencji. Obserwacja i zbieranie informacji o sklepach z podobnym asortymentem, opisów produktów czy cen pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie i kontrolować sytuację na rynku. Nie zostawaj w tyle! Nasi specjaliści nie tylko pomogą z otwarciem Twojego sklepu, ale kompleksowo wprowadzą Cię w świat handlu internetowego oraz doradzą, w jaki sposób skutecznie i efektywnie zarządzać swoim e-biznesem.