Software house

wybrane usługi

01

Wdrożenia eCommerce

Sprzedaż internetowa to sprzedaż przyszłości. Dominacja rynku e-commerce nad tradycyjnym handlem z roku na rok pogłębia się, dlatego jeśli jesteś przedsiębiorcą, powinieneś jak najszybciej wprowadzić swoją markę do Internetu. Cyfrowy kanał sprzedaży to w dzisiejszym świecie ​konieczność​ - jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na swój e-sklep, pomożemy Ci go otworzyć.

czytaj więcej
02

Audyty i Monitoring w eCommerce

Utrzymanie sklepu internetowego w dobrej kondycji to podstawa działania na rynku e-commerce. Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest dbanie o bezpieczeństwo swojego biznesu oraz o jego klientów - świadomość zagrożeń w Internecie oraz odpowiednia ochrona mogą uchronić nas przed cyberprzestępczością.

czytaj więcej
03

Multichannel eCommerce

Oczywistym jest fakt, że właściciele sklepów prowadzący wiele kanałów sprzedażowych szybciej dotrą do konsumenta, niż osoby korzystające tylko z jednej ścieżki informacyjnej. Symultaniczne wykorzystywanie zarówno kanałów on-line, jak i off-line, z roku na rok generuje wzrosty sprzedaży i poprawia zasięgi widoczności w Internecie.

czytaj więcej
04

Kompleksowa obsługa w eCommerce

Kompleksowa obsługa w e-commerce Dbamy o wygodę naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę e-commerce.

czytaj więcej
05

User Experience

Liczy się nie tylko produkt, ale i sposób jego podania - w dzisiejszym świecie jesteśmy zarzucani informacjami, dlatego przyswajamy je wybiórczo. Jak zwrócić uwagę użytkownika? Jak zachęcić go do pozostania na stronie i sprawdzenia naszej oferty? Czym jesteśmy w stanie wpłynąć na jego decyzje, zachęcić go do zakupu?

czytaj więcej
07

Responsive Web Design

Nasze rozwiązania webowe tworzone są w taki sposób aby współpracować ze wszystkimi urządzeniami na rynku.

czytaj więcej
09

Konsulting

Dla naszych klientów oferujemy doradztwo w cenie podstawowych usług. Zależy nam na tym aby nasi klienci rozwijali się razem z nami.

czytaj więcej