Contelizer Magento 2

#

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce oferującą wdrożenia Magento 2. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu systemów ecommerce w których sklep jest częścią większego środowiska. Dla klientów którzy potrzebują dedykowanego projektu zsynchronizowanego z systemem sprzedaży oraz dedykowanem serwisem stworzyliśmy usługę wdrożenia dedykowanego sklepu Magento opartego o najnowszą wersję 2.

Magento jest aktualnie jednym z najpopularniejszych systemów do budowy sklepów internetowych. Posada architekturę która daję się bardzo dobrze optymalizować w warunkach dużego ruchu na stronie.

Naszym klientom oferujemy:

Dedykowany projekt graficzny

Projektujemy indywidualny projekt graficzny, oparty o najlepsze praktyki UX. Klient posiada wpływ na projekt, a wszelkie zmiany są wykonywane w systemie makietowym, w taki sposób aby oddać charakter branży oraz indywidualną wizję klienta, dzięki temu nasze realizacje posiadają duszę przekazaną przez właściciela

Bieżący rozwój aplikacji

Gwarantujemy bieżący rozwój aplikacji wraz z rozwojem potrzeb naszych klientów. Tworzymy indywidualne rozwiązania dla naszych klientów, lub wdrażamy rozwiązania wybrane przez klienta.

Wsparcie

Nasi klienci którzy są liderami rynku potrzebują firmy która zapewni szybki czas reakcji. Dlatego stworzyliśmy dedykowany system który umożliwia szybki kontakt z naszymi specjalistami.